Xiomi Mi Wifi Pro Kurulum

0

Xiomi Mi Wifi Pro Kurulum – Xiomi kullanıcıları Modem kurulumunu yapmak isteyebilir. Zira yapacakları kurulum neticesinde ise interneti etkin şekilde kullanabilme şansına sahip olacak. Xiomi mi wifi pro kurulum yaparak sorunsuz bir şekilde modem kullanımını yapabilirsiniz. Xiomi wifi pro kurulumunu gerçekleştirmek isteyenlerin de izlemesi gereken bazı adımları olmalıdır. İzleyeceğiniz adımlar şu şekildedir:

Xiomi Mi Wifi Pro Kurulum  Nasıl Yapılır?

*İlk etapta modemin fişini takın ve ışıklarının yanmasını bekleyin

*Bu işlemi başarıyla yaptıktan sonra ise telefonuzdan ise Mi Wifi pro indirme yapmalısınız

*Uygulamayı indirdikten sonra ise oturum açmanız gerekir

*Açılan sayfada ise cihaz ekle kısmı yer alır. Bu bölüme gelerek cihaz eklemesini yapın. Mode de yer alan şifre bilgi ve numaralandırmaları yazarak aktif edilmesini sağlayın

Bu adımları izledikten sonra ise kullanıcılardan ise geniş bir ağ isteyecektir. Burada yapmanız gereken ise kablosuz ağ seçimi yapmalısınız. Ardından şifreyi girmeli ve cihazın ayarlama işleminin bitmesini beklemelisiniz.Pro sinyal tanımlayıcısı bölümünden ev veya işyeri konumunu belirleyerek interneti cihazınızda etkin hale getirin. Xiomi Mi Wifi Pro Kurulum nasıl yapılır bu adımları tek tek yaptıktan sonra ise gerçekleştirmiş olursunuz.

Xiomi Mi Wifi Pro Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Teknoloji gelişmeye devam ettik sıra pek çok farklı işlemler yapılabiliyor. Bu işlemlerden biri ise Android cihazlar ile ilgili olduğunu belirtmemiz mümkün. Kullanıcıların bir diğer araştırma içerisine girdiği konulardan biri olarak ise Xiomi Mi Wifi Pro bilgisayara nasıl bağlanır? sorusuna cevap bulmak olarak karşımıza çıkıyor. Fakat bilgisayara bağlanma işlemlerinin son derece pratik yapılacağını ve gözünüzde çok fazla büyütmemenizi söyleyebiliriz.

Xiomi Mi Wifi pro bilgisayara bağlanmak için cihazı prize takın. Bu işlemden sonra ise Mi Home uygulamasını indirerek yüklemeye başlamanız gerekecektir.

Hemen karşınıza çıkan sayfada cihaz ekle kısmı yer almakta ve bu kısımdan da cihaz eklemesini sorunsuz şekilde yapabilirsiniz.

Kablosuz ağ indirme ve şifre girişi yaptıktan sonra tüm adımları başarıyla yerine getirmiş olacaksınız. Böylelikle Xiomi Mi Wifi Pro bilgisayara kolayca bağlanmaya da başlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.