Xiaomi Ahize Sesi Yükseltme

0

Xioami kullanıcıları ses yükseltme yapmak istedikleri zaman hangi yöntemlere başvurması gerektiğini de öğrenmek ister. Xiaomi ahize sesi yükseltme nasıl yapılır kullanıcılar tarafından çok fazla sorgulanır. Ahize kısmından ses iyi gelmiyorsanız ses yükseltmeyi yapabilmeniz mümkündür. Xiaomi telefonlarında ses yüksekliğini yapmak isteyenlerin şu adımları yerine getirmesi gerekecektir:

*Telefonun ayarlar kısmına giriş yapın

*Telefon hakkında bölümüne de tıklama yapın

*Miui yazısının olduğu bölüme ise yaklaşık 5-6 defa tekrar ederek basma işlemini gerçekleştirin

*En alt kısımda artık bir geliştiricisiniz bölümü yer alıyor. Bu bölümden ise dilediğiniz ayarları gönül rahatlığı ile yapmaya başlayabilirsiniz.

Xiaomi Telefonlarda Ses Nasıl Yükseltilir?

Xioami telefonlarında sesle ilgili bazı sıkıntılar yaşanabilir. Kullanıcılar sesin yeterli bir düzeyde olmamasından dolayı şikayetçi olabiliyor. Markayı kullanan kişiler ise ahize sesini yeniden daha da yüksek olmasını sağlamak amacıyla nasıl yükseltilir? araştırmasını yapmaktadır. Telefonlardaki ses düzeyini ideal seviyeye çıkarmanız mümkündür. Bunu yapabilmek son derece kolay olurken burada önemli olan ise birkaç adımın izlenmesidir. Xiaomi telefonlarda ses nasıl yükseltildiğini öğrenmek isteyenler ise ayarlar kısmından düzenlemelerini yapabilecek olduğunu söyleyebiliriz.

Ayarlar kısmı haricinde arama bölümüne gelerek *#*#3646633#*#* yazarak karşımıza enginer modunun gelmesini beklemelisiniz. Bu mod karşınıza çıktıktan sonra volüme bölümünden ayarlamanızı ok rahat şekilde gerçekleştirmeye başlamış olursunuz.

Telefonumun Sesi Az Çıkıyor Ne Yapmalıyım?

Telefonun bazen ses seviyesi yeterli bir düzey olmayabiliyor. İşte bu gibi yaşanan durumlarda ise telefonlarında ses sorunu yaşayanlar telefonumun sesi az çıkıyor ne yapmalıyım? diye sorular sormaya başladığını söyleyebiliriz.  Fakat her ne kadar telefonunuzda memnun olmayacağınız bir ses sorunu varsa da bunun kolayca ortada kaldırılacağını bilmelisin. Yapmanız gereken ise ayarlar kısmından ses ile ilgili olarak istediğiniz düzenlemeleri kolayca yapmanızdır. Volüm düşüklüğü gibi durumlar söz konusu ise hemen ayarlar- ses değişikliği- volüm yerine gelerek düzenlemenizi sorunsuz şekilde yapmaya başlarsın. Aynı zamanda bu adımları yaptıktan sonra ise cihazı yeniden kapatıp başlatın. Yeniden Xiaomi markalı telefonu açtığınız zaman ideal ses seviyesine yeniden kavuşmaya başlamasını sağlamış olacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.