Toplu Mesaj Gönderme Programı

0

Toplu mesaj gönderme programı özellikle büyük şirketler eğitim kurumları tarafından tercih edilmektedir. Bu programlar kişilere kulanım açısından oldukça kolaylık sağlamaktadır. Aynı anda birçok kişiyi ilgilendiren bir mesajı tek seferde atabilirsiniz. Bankalarda bu sistemi kullanmaktadır.

Örnek olarak verecek olursak kurban bayramında bir şirket tüm müşterilerine mesaj atmak istesin. Bunu tek tek yapmak ne kadar zor olacaktır. Ama toplu mesajlarda tek seferde göndermeniz mümkündür. Bu noktada birçok toplu sms firması bulunmaktadır. Bu sms firmalarından çeşitli ara yüzler ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu programlara excel dosyası yardımı ile tüm bilgileri yükleyebilirsiniz. Yâda excel dosyasından tüm numaraları seçerek de anlık olarak mesaj atmanız mümkündür.

Otomatik SMS Atma Programı

Otomatik SMS atma programları aslında hepsi aynı mantık ile çalışmaktadır. Bu nedir? Hepsinde gönderilecek telefon numaraları bulunmaktadır. Bu bölümü kopyalayarak toplu sms paneline yapıştırınız. Daha sonrasında gönderilecek olan SMS girişini yapınız. Hemen gönder seçeneği bulunmaktadır. Buradan hemen gönderebilirsiniz. Aynı zamanda ileri tarihli gönder seçeneğini kullanarak da SMS planlamasını yapabilirsiniz. 1hafta sonrasının SMS lerini şimdiden planlamanız mümkündür. Planladığınız gün ve tarihte gidecektir.

En İyi Toplu Sms Uygulaması

En iyi toplu sms uygulaması aslında kişinin kullanırken en rahat ettiği uygulamadır. Bu anlamda da bunun kararını sizin vermeniz çok doğru olacaktır. Çok fazla sayıda toplu sms programı veya uygulaması bulunmaktadır. Bunları sizin için derledik:

  • İlk SMS
  • Toptan SMS
  • Zorlu SMS
  • Kurumsal SMS
  • SMS Vitrini

Toplu SMS Gönderme Programı Full Ücretsiz

Toplu sms gönderme programı full ücretsiz imkânı kısıtlıdır. Tüm sms firmaları müşterilerine belli sayıda ücretsiz sms hakkı tanımaktadır. Bu anlamda da aslında tamamen ücretsiz bir program olduğunu söylemek doğru değildir.

Toplu sms aynı anda çok fazla kişiye bilgi vermektedir. Ama özellikle bazı kişiler bu mesajlardan şikayetçi olabilirler. Bu anlamda da kısa mesajların sonunda mesaj almak istemediğinize dair bir bölüm bulunmaktadır. Kısa mesaj olarak belirtilen şekilde mesaj atarsanız bundan sonra o firmadan bir daha size mesaj gelmeyecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.