Instagram Toplu Takipten Çıkma

0

Instagram toplu takipten çıkma nasıl yapılır. Bunun için çeşitli uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaları kullanarak toplu takipten çıkabilirsiniz. Ama aynı zamanda bireysel olarak da takipçi listenize girerek de takipten çıkma ihtimaliniz bulunmaktadır.

Instagram hem dünyada hem de ülkemizde oldukça çok kullanılan sosyal bir platformdur. Bu anlamda da çok rağbet görmektedir. Instagram aracılığı ile birçok işlem yapılmaktadır. Özellikle eğitim ticaret gibi birçok noktada fayda göstermektedir.

Instagramın hileleri de bulunmaktadır. Bunlardan en çok kullanılanı kişinin takipçi satın alması olayıdır. Daha fazla takipçi ile kişiler ınstagram üzerinden daha kolay para kazanmaktadır. Özellikle bu anlamda bazı sayfaların isteğiniz dışında takip edildiğini görebilirsiniz. Veya bu durumun hiç farkında olmayabilirsiniz. Bu anlamda uygulama ile bu toplu takipten çıkma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Toplu Takipçi Silme Nasıl Yapılır?

Instagram toplu takipçi silme işlemini programlar aracılığı ile yapabilirsiniz. Özellikle insanlar toplu takipçi silme işini şu anlamda gerçekleştirmektedir. Maalesef ki ınstagramı bazı kişiler kendi kimlikleri ile değil farklı kimlikler ile açmaktadırlar. Bu anlamda bu hesaplara sahte hesaplar denmektedir. Aslında bu kişiler profiline uygun kişiler değildir. Ve kim oldukları bilinmemektedir. Bu kişileri toplu olarak program aracılığı ile takipten çıkarmanız mümkündür.

Bir Günde Kaç Takipçi Silinir?

Bir günde kaç takipçi silinir? Instagram belli sayıda takipçi silmenize izin vermektedir. Bu anlamda bu takipçi sayısı 500 ile sınırlandırılmıştır. Bir günde 500 takipçi silip diğer günde 500 kişi silerek bu şekilde azaltmanız mümkündür. Takipçi karşı tarafın profilini ve paylaşımlarını gören kişi demektir. Bu anlamda profilinizi herkese açık veya gizli yapmanız mümkündür. Profiliniz herkese açık olduğu zamanda sizden takip için istek onayı alınmayacaktır. Ama eğer ki profiliniz gizli ise takip istekleri size düşecek ve onaylarsanız o kişi sizi takip edebilecektir.

Takipçi Nasıl Çıkarılır?

Takipçi nasıl çıkarılır? Takipçi nasıl çıkarılır bu anlamda takipçilerim sayfasına girmelisiniz. Sizi takip eden kişiler aşağıya doğru sıralandırılacaktır. Takipçilerin sağ tarafında takip yazmaktadır. Buraya tıklayarak takipten çıkar şeklinde yaparsanız o kişiyi takipten çıkarmış olacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.