Whatsapp Kamera Ayarları Nasıl Yapılır?

0

Whatsapp kamera ayarları nasıl yapılır? Whatsapp kamera ayarları için uyarlayabileceğiniz bir bölüm bulunmamaktadır. Kişiler genellikle whatsapp kamerasından ölçek olarak çok su-ıkıntı yaşamaktadır. Kişiyi olduğundan büyük göstermektedir. Bu anlamda kamerayı biraz kendinizden uzaklaştırarak kullanmanız size biraz daha iyi gelecektir. Whatsapp kamera uygulamasında uygulamadan kaynaklı olarak bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız bu anlamda whatsapp uygulamasına sıkıntı yaşadığınıza dair bir geri bildirim gönderebilirsiniz. Bu anlamda takip edilecek adımları sizlerle paylaşıyoruz:

  • Telefonunuzda whatsapp bölümüne girişi yapınız.
  • Sağ üst köşede üç nokta görecekseniz. Bu üç noktaya girerek tıklayınız.
  • Bir menü açılacak bu bölümden ayarlar kısmına giriniz.
  • Ayarlar kısmında ise ya bize ulaşın ya da yardım şeklinde bir pencere çıkacaktır.
  • Bu bölümden şikâyetinizi iletmeniz mümkündür.

Whatsapp Kamera Ekranı Tam Boyut Yapma

Whatsapp kamera ekranı tam boyut yapmak için üstüne tıklamanız gerekmektedir. Whatsapp anlık mesajlaşma programıdır. Bu program sayesinde uzaklar yakın olabilmektedir. Teknolojide olan gelişmeler ortadır. Özellikle de son dönemlerde salgın sürecinin de hayatımıza girmesi ile birlikte whatsapp gibi uygulamalar daha da dikkat çekici hale gelmiştir.

Whatsapp uygulaması akıllı telefonlara yüklenmektedir. Anlık olarak kişiye mesajlaşma resim atma imkânı vermektedir. Karşı tarafa sesli olarak mesaj atma imkânı da bulunmaktadır. Birde kamera yolu ile görüntülü olarak da sohbet etme imkânınız bulunmaktadır. Kamerada karşı tarafı görmeniz mümkündür. Karşı taraf hem de kendinizi ekranda görecekseniz. Hangisini tam ekran görmek istiyorsan ekrana çift tıklamanız yeterli olacaktır.

Whatsapp Kamera Kalitesi

Whatsapp kamera kalitesi telefonunuzun kamera kalitesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Özellikle teknoloji de çok büyük bir gelişme göstermiştir. Akıllı telefonların kameraları artık profesyonel kameraları aratmamaktadır. Bu anlamda da kişiler aslın da ceplerinde mini bir kamera taşıyorduk demek doğru olacaktır.

Whatsapp kamera kalitesi uygulama ile ilgili bir durum değildir. Bu durum sizin tamamen kendi cep telefonunuzun kamerası ile ilgili bir durumdur. Kendi kameranızda bir problem olduğunu düşünmüyorsanız. Bunu ya whatsapp uygulamasına yazarak bildiriniz. Ya da uygulamayı tekrardan silip geri yükleyiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.