Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı?

0

Whatsapp duruma kaç kere baktığı maalesef görüntülenememektedir. Whatsapp anlık mesajlaşma programıdır. İlk hayatımıza akıllı telefonlara girmiştir. Kullanımı hem dünyada hem de ülkemizde en yaygın olarak kullanılan programdır. Özellikle yıllar içerisinde kendini devamlı olarak yenilemiştir. Bu yenileme zamanla anlık olarak ses kaydı atabilme fotoğraf çekip atabilme şeklindedir.

Tüm dünyada yaşanan salgın süreci ile ise de oldukça talep görmeye başlamıştır. Çünkü karşıdaki kişiler ile görüntülü arama seçeneği bulunmaktadır. Bu anlamda fiziksel olarak uzak olan kişileri bir araya getirmektedir. Özlemleri gidermeye yardımcı olmaktadır.

Whatsapp uygulamasının en yeni özelliklerinden bir tanesi de durum özelliğidir. Bu özellik sayesinde kişi olduğu yeri ne yaptığını ne yediğini paylaşmaktadır. Bu anlamda artık çok kuvvetli bir sosyal medya aracı haline de gelmeye başlamıştır. Whatsapp uygulamasının en güzel yanı sizin ve karşınızdaki kişinin telinde kayıtlı olmanızdır. Bu anlamda duruma sadece bakacak kişiler arkadaş olduğunuz kişiler olacaktır.

Whatsapp Durumları Gören Kimler

Whatsapp durumları gören kimler sizin rehberinizde ekli olan kişilerdir. Aynı zamanda karşı tarafında rehberinde ekli olmanız gerekmektedir. Bu anlamda sosyal medyada yaşayabileceğiniz herhangi bir sıkıntıyı bu uygulamada yaşamanız mümkün değildir.

Whatsapp uygulamasına girerek durum diye tıklamanız gerekmektedir. Sağ alt tarafta kamera ve + işareti bulunmaktadır. Buraya tıklayarak durum paylaşabilirsiniz. Durumu yükledikten sonra ise durumlarıma girerek paylaştığınız şeyin alt tarafında göz işareti bulunmaktadır. Bu bölümü tıklayarak ise durumunuzu kimin gördüğüne bakmanız mümkündür.

Whatsapp Durumuna Gizlice Nasıl Bakılır

Whatsapp durumuna gizlice nasıl bakılır bu anlamda whatsapp ayarlar kısmına girmeniz gerekmektedir. Bu bölümde ayarlar ve mesajlar kısmında mesajların okundu bilgisini görünmedi olarak yapmanız mümkündür. Bu anlamda kişi sizin onun mesajlarına bakmadığınızı görmektedir.

Whatsapp durumları ile ilgili olarak bu durum mümkün olmayabilir. Bu anlamda en sağlıklı olan arkadaşınızdan bakmanız olacaktır. Çünkü orada görüldü olarak görünme ihtimaliniz çok yüksektir. Bu anlamda genellikle eski sevgili eski eş kişinin ne yaptığını oldukça fazla merak etmektedir. Bazı kişiler casus uygulamalar ile bu durumu tespit etmeye çalılmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.