İnstagram’da Kapalı Hesapları Görme Uygulaması İos

0

İnstagramda kapalı olan hesapları görüntülemek isteyebilirsiniz. Bunun için en iyi çözüm yollarından biri ise kapalı hesapları görüntülemenizi sağlayacak uygulamaları kullanmanızdır. İnstagram’da kapalı hesaplar görme uygulaması İos araştırması yapanlar için birden farklı kullanabileceğiniz uygulamalar yer alıyor. Üstelik bu uygulamaları Google Play uygulamasından kolayca indirebilirsiniz. APK olarak indieme yaptıktan sonra ise İnstagram’da kapalı hesapları görmeye başlarsın. Böylelikle merak ettiğiniz hesaplar varsa artık kolayca görüntülemeye başlamış olursunuz.

İnstagram Kapalı Hesapları Gösteren Uygulamalar

İnstagramda özel yaşamı gizli tutmak isteyenler hesaplarını kapalı yapıyor. Haliyle instagram hesabı kapalı olduğu zamanda ne tür paylaşımlar yapıldığı da merak ediliyor. Böyle anlarda ise kullanıcılar direkt olarak kapalı hesapları gösteren uygulamalar yoluna başvuruyor. Böylelikle cihazlarına yükledikleri İos uygulamalar sayesinde kapalı hesapların yaptığı paylaşımları da görüntüleme şansına sahip oluyorsunuz. İnstagram kapalı hesapları gösteren uygulamalar hangisidir diyorsanız şu şekilde tek tek sıralama yapabiliriz:

*Liliap uygulaması

*Postegro

*Pingru

*Ghostegro

Uygulamaları sayesinde İnstagram kapalı hesapları görüntüleyebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bu uygulamalar sayesinde ise artık sosyal medya hesapları her ne kadar gizli olsa da görebileceksiniz.

İnstagram Hesapları Görme İos

İnstagram hesapları görme İos programları yüklemesi yaparak neler paylaşıldığını da öğrenebilirsiniz. En popüler uygulamalardan biri olarak karşımıza Lili çıkarken, yükleyeceğiniz bu program sayesinde ise gizli hesapları ayrıntılı şekilde görmeye başlarsın. Kullanıcı tarafından yapılacak en iyi adımlardan biri ise ilk olarak uygulamayı açmak olacak. Daha sonrasında ise instagram hesabınıza hemen giriş yapmaya başlamanız gerekecek. Daha sonrasında ise kişinin kullanıcı adını girmelisiniz. En son olarak ise kullanıcının ismine tıklama yaptıktan sonra hesabı da görüntülemeye başlamış olacaksınız.

İnstagram gizlilik hesap görme İos uygulamaları ile artık son derece kolay olacak. Buna göre hangi hesaba bakmak isterseniz de sorunsuz bir şekilde görüntüleme yapmaya başlayabilirsiniz. Fakat bu uygulamaları kullanırken de ters bir durum olmaması için yedek hesabınızı kullanmalısınız. Yedek hesap kullanarak işi daha çok garanti  altına alabilir ve uygulamanın işe yarayıp yaramadığını görme şansına sahip olursunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.