Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama

0

Assassin’s Creed Odyssey Türkçe yama nasıl yapılır? Assasin’s Creed serisi günümüzde birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanmaktadır. Assassin’s Creed Odysseyde bunlardan biridir. Eğer eskiçağ tarihini seviyorsanız, Odyssey size güzel dakikalar yaşatacaktır.

Antik Yunan’da Spartalı bir kahramanın kontrolünü veren Assassin’s Creed Odysseybirçok kişi tarafından beğeni ile karşılanmıştır. Ancak bilindiği üzere Türkçe sürümü desteklememektedir. Bu durum insanlarda bir çözüm aranmasına neden olmaktadır.

Her ne kadar oyun orijinal olarak satın alınsa da Türkçe dil seçimi bulunmaz. Lakin burada devreye yaması girer. Bu sayede oyunu Türkçeye çevirebilir, rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Assassin’s Creed Odyssey Türkçe yama kurumu zor gibi dursa da oldukça kolaydır. Bunun için ilk ve en önemli adım doğru bir yama bulmadır. Zira İngilizceden Türkçeye doğru bir çeviri yapılmalıdır. Aksi durum oyunda ciddi sorunlara neden olur. Sizden isteneni hatalı okuyacağınız için bir bölümü geçmede zorluklar çıkabilir.

Doğru bir yama bulduktan sonra sadece üzerine çift tıklamaktır. Zira bunlar genellikle kurulum dosyası şeklindedir. Kurulum adımlarını sıra sıra izlediğinizde yama tamamlanır. Bilgisayarı tekrar başlatmaya gerek olmadan girmeniz böylece mümkündür.

Ancak bazı yamaların oyunun DLC’lerini kapsamayabileceğini de bilmeniz gerekir. Dolayısıyla Fate of Atlantis ve Legacy of the First Blade’i de oynamak istiyorsanız, bunları destekleyip desteklemediği görülmelidir.

Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama Ne İşe Yarar?

Assassin’s Creed Odyssey Türkçe desteklemez. Her ne kadar altyazı olsa da bu İngilizcedir. Ne var ki günümüzde birçok oyun sever, alt yazıları Türkçe görmek isteyebilir. Bu sadece dil bilmeyen kişiler için geçerli değildir.

İngilizceye hakim bir kişi de Assassin’s Creed Odyssey Türkçe yama kullanmak isteyebilir. Bunlar sayesinde oyunda hangi karakterin ne dediği rahat bir şekilde anlaşılabilir. Bununla sınırlı kalmadan bir görevde sizden ne istendiği net bir şekilde görülebilir. Böylece oyunu anlamak da daha pratik olur.

Böylece Türkçe yama oyuna büyük bir işlevsellik katar. Bunun için tek dikkat etmeniz gereken doğru bir yama bulmadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.